Конференція “Діалог культур в Європейському освітньому просторі”

787

16 травня 2017 року в Київському національному університеті технологій та дизайну (КНУТД) в рамках святкування Дня Європи та Дня науки в Україні пройшла II Міжвузівська конференція для іноземних студентів “Діалог культур в Європейському освітньому просторі “, яка покликана поширювати досвід підвищення якості підготовки іноземних громадян у вищих навчальних закладах України, покращувати їх адаптованість в мовному середовищі, створювати умови для науково-дослідної роботи та публічних виступів.

Конференція проведена за ініціативою Кафедри іноземних мов Факультету економіки і бізнесу, а також Відділу міжнародних зв’язків КНУТД. Українсько-китайський центр розвитку культури і освіти виступив, як один із співорганізаторів конференції.

Зі словами привітання звернулися: директор Українського державного центру міжнародної освіти МОН України Шаповалова О. О. ; радник Міністра освіти і науки України Нурієв Е. П. ; проректор з науково-дослідницької діяльності і міжнародних зв’язків Таврійського національного університету ім. В.І. Вернадського; професор, Заслужений діяч науки і техніки України – Корецький М. Х. ; президент Культурно-освітнього центру ім. Кароліни Лянцкоронської Томецкая М. Д. ; віце-президент громадської організації “Грузинська діаспора” Качарова І. ; директор Українсько-китайського центру розвитку культури і освіти, к.п.н., хормейстер Вей Лімін ; керівник департаменту з міжнародних заходів Асоціації українсько-китайського співробітництва (АУКС) Гмиря С. Г. , які відзначили високий рівень конференції, і те, що в сучасне становище освітнього процесу потрібно впроваджувати інновації та механізми розвитку науки саме в середовищі студентів і молодих вчених, а в умовах загальної глобалізації знань іноземних мов ці питання особливо актуальні.

Загалом на конференції виступили і надали тези доповідей понад 120 професорів і викладачів, молодих вчених, аспірантів і студентів.