Міжнародний культурно-освітній форум 2018

1223

Університетам та пов’язаним з ними науково-дослідницькими інститутам

25 років після встановлення дипломатичних відносин між Україною та Китаєм принесли плідну співпрацю двох країн в галузях освіти і культури. Це дало новий поштовх для прагматичних відносин між країнами. Україна є важливим партнером Китаю в ініціативі “Пояс та дорога” і в той же час, для університетів України і Китаю важливо використати спільні періоди історії, які нададуть можливість розвиватися в умовах сучасного світу. Культурні зв’язки, освітні обміни і створення платформ для науково-технічного співробітництва сприяли співпраці української і китайської наукової думки у галузях науки, техніки, освіти і культурному розвитку в умовах новітньої інтеграції.

Розвиваючи китайську ініціативу “Шовковий шлях” та впроваджуючи нову ініціативу КНР “Пояс та дорога”, Українсько-китайський центр розвитку культури та освіти при співробітництві з Міністерством освіти і науки України, Міністерством культури України та Міністерством інформаційної політики України, спільно з українськими університетами підготували “Міжнародний форум з питань культури і освіти”, який буде інтегрувати переваги та специфіку двох країн, університетів, людей в сучасний науковий світ, обговорюючи і будуючи платформу для культурних та освітніх обмінів і співпраці.

Теми міжнародного культурно-освітнього форуму «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай».

  1. Обговорення і дискусія напрямків розвитку української та китайської освіти і культури.
  2. Основні концепції та напрямки освіти в Україні та Китаї.
  3. Ділимося досвідом: проблеми і перестороги.
  4. Обговорення подальшої співпраці та обмінів студентами між університетами України та Китаю.

Міжнародний культурно-освітній форум «Шовковий шлях 2018: Україна-Китай»  запрошує експертів та науковців вищих навчальних закладів двох країн провести обговорення в галузях науки і технологій, медицини,сільськогосподарських наук та мистецтва. Наша мета – це створення платформи для обміну і співпраці між університетами двох країн.

Головні організатори: Міністерство освіти і науки України, Міністерство культури України, Міністерство інформаційної політики України

Організатори форуму: Національний авіаційний університет, Українсько-Китайський центр розвитку культури і освіти.

Учасники: Міністерство освіти і науки України, Міністерство освіти Китаю, українсько-китайські університети, відомі фахівці та науковці тощо.

Дата форуму: 13 червня – 15 червня 2018 року

Місто: Київ, вул. Космонавта Комарова, 1, НАУ